Удобна гарнитура! До 20% попуст на гарнитура за во двор и градина со модел по избор + бесплатна достава

РАСПРОДАДЕНО

Удобна гарнитура! До 20% попуст на гарнитура за во двор и градина со модел по избор + бесплатна достава

Цена

12,990 ден..

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

16,000 ден..

Попуст

19%

Заштеда

3,010 ден..

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени : 1

 • ул. Егејска бр.4

 • 046254389

 • info@biserimport.mk

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 09:00 - 16:00

Добивате

Гарнитура за во двор и градина со модел по избор + бесплатна достава

 • Модел 1, цена: 16000 ден. 12990 ден.
 • Модел 2, цена: 16000 ден. 12990 ден.
 • Модел 3, цена: 25000 ден. 19990 ден.
 • Модел 4, цена: 29000 ден. 23990 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 12.01.2018 до 31.10.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Бесплатна достава!
 • По купувањето на купонот испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски)

Опис

Летна гарнитура за во двор, градина или тераса, со модел и боја по избор.

БИСЕР ИМПОРТ – Охрид е компанија формирана во 1990 година. Главното седиште се наоѓа во прекрасниот град Охрид. Компанијата БИСЕР – ИМПОРТ – Охрид долги години се занимава со увоз на различни производи. Увезува секакви видови на играчки, велосипеди, трицикли, коли на батери, тротинети, електрични скутери сувенири…..

Чекор по чекор, со напорна работа достигнаа бројка од преку 4000 различни врсти на иргачки, секогаш нови модели на велосипеди, трицикли, коли на батерии со обезбеден сервис и резервни делови.

БИСЕР ИМПОРТ – Охрид се залага да има секогаш нови производи на пазарот, а нивното мото е: добар квалитет, прифатливи цени, брза испорака и задоволни муштерии.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.