0 ја следат оваа компанија


- 10%

Гарнитура механички сет 76 дела

1999 ден.

1799 ден.

Преостанато време

Опис

Сет од алати со 76 парчиња од насадни клучеви, клешти, француски клуч, различни битсови и комбинирани клучеви погодни за во вашиот дом, автомобил и велосипед. Сетот доаѓа во торба елегантно спакуван и лесен за транспорт.

За компанијата

 

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.