12% попуст на гејминг подлога за глувче Scorpion G2 Black/Red од "Рувекс" во вредност од 450 ден. по цена од 396 ден.

РАСПРОДАДЕНО

12% попуст на гејминг подлога за глувче Scorpion G2 Black/Red од "Рувекс" во вредност од 450 ден. по цена од 396 ден.

Цена

396 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

450 ден.

Попуст

12%

Заштеда

54 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 1

 • ул. Народен фронт 19а/лок. 14 (TЦ Беверли Хилс 2ри кат) Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • 02 3290 585; 078 416 286

 • ruvex@hotmail.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:30 - 16:30

Добивате

Гејминг подлога за глувче Scorpion G2 Black/Red изработена од квалитетна ткаенина која е незаменлив дел од секој современ гејмер


Услови

 • Купонот може да се искористи од 29.12.2016 до 28.02.2017
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производите можете да ги подигнете од канцелариите на Рувекс (ул. Народен фронт 19а/лок. 14 TЦ Беверли Хилс 2ри кат)
 • Подигнувањето на производот е секој работен ден од 8:30 - 10:30 часот
 • Доколку сакате производот да ви се достави испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски)
 • Доставата не е вклучена во цената (истата е на трошок на примачот) и се плаќа при прием на пратката

Опис

Карактеристики на производот:

 

 • Димензии: 520 x 350 x 3mm
 • Површина против лизгање
 • Боја: црвено/црна
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ