- 12%

12% попуст на eShark Headset ESL-HS2 KUGO Гејминг слушалки од Рувекс

2400 ден.

2112 ден.

 • ул. Народен фронт 19а/лок. 14 (TЦ Беверли Хилс 2ри кат)

  Одведи ме таму

  02 3290 585; 078 416 286

  ruvex@hotmail.com

Опис

KUGO Гејминг слушалки

 • Colume control: Yes - On cable
 • Тип на производ : Гејминг слушалка 
 • Микрофон : да
 • УСБ разделник  
 • Осетливост на микрофонот: -38dB
 • Орјентација : Omnidirectional
 • Димнзија на микрофон: 6mm x 2.7mm
 • Осетливост: 100 dB
 • Импеданца: 32 Ohm-a
 • Фрекфентен опсег : 20Hz - 20kHz
 • Големина на звичник : 50mm
 • Тип : Over-The-Ear
 • Поврзување: 2 x 3,5mm (Audio + Microphone)
 • Осветлување : Не 
 • Плетѕен кабел 
 • Тежина: 280g
 • Должина на кабел : 2m
 • Материјал : PU,Metal, Eco-leather, Textile
 • Боја : Црна

УСЛОВИ:

 • Купонот може да се искористи од 04.09.2019 до 04.11.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производите можете да ги подигнете од канцелариите на Рувекс (ул. Народен фронт 19а/лок. 14 TЦ Беверли Хилс 2ри кат)
 • Подигнувањето на производот е секој работен ден од 8:30 - 10:30 часот
 • Доколку сакате производот да ви се достави испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски)
 • Доставата не е вклучена во цената (истата е на трошок на примачот) и се плаќа при прием на пратката
 • Доколку не го искористите во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.