- 12%

12% попуст на White Shark GHS-1642 CHEETAH гејминг слушалки од Рувекс

750 ден.

660 ден.

 • ул. Народен фронт 19а/лок. 14 (TЦ Беверли Хилс 2ри кат)

  Одведи ме таму

  02 3290 585; 078 416 286

  ruvex@hotmail.com

Купи зделка од Дестинација Македонија со Mastercard и добиј бонус! Бонусот ќе ти биде автоматски префрлен во твојата Grouper торбичка. Дознај повеќе тука!

Опис

White Shark GHS-1642 CHEETAH 

 • Осетливост на микрофонот: -54 dB ± 3dB
 • Импеданца на микрофонот: 2200 Ohm
 • Орјентација: Повеќесмерен
 • Димензија на микрофонот: 6mm x 5mm
 • Осетливост: 105 dB ± 3dB
 • Импеданца: 32 Ohm
 • Фрекфентен опсег: 20Hz - 20kHz
 • Големина на звучник: 40mm
 • Тип: Гејминг слушалки
 • Конектор : 3,5mm stereo
 • Плетен кабел
 • Должина на кабел: 2,2m
 • Материјал: Пластика / Вештачка кожа
 • Боја: Црна

УСЛОВИ:

 • Купонот може да се искористи од 09.10.2019 до 09.11.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производите можете да ги подигнете од канцелариите на Рувекс (ул. Народен фронт 19а/лок. 14 TЦ Беверли Хилс 2ри кат)
 • Подигнувањето на производот е секој работен ден од 08:30 - 10:30 часот
 • Доколку сакате производот да ви се достави испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски)
 • Доставата не е вклучена во цената (истата е на трошок на примачот) и се плаќа при прием на пратката
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.