GEJZER Бокал за филтрирање вода со 2 филтри 62040P во боја по избор

1750 ден.

1240 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Бокал за филтрирање на вода
 • Волумен на резервоарот на бокалот 3 л
 • Автоматско полнење
 • Со 2 приложени филтерски патрони  301 ( 250л) & 501 (350л)
 • Брзина на филтрацијата 0,4 – 0,2 л/мин
 • Температура на водата до 40º С
 • Корисна запремнина 1,6 л
 • Волумен на филтер инката  е 1,4 л
 • Едноставен начин да се исчисти водата во стан, куќа во природа
 • Не бара постојана врска со снабдувањето со вода
 • Има ергономски дизајн, голема палета на бои
 • Со висок степен на прочистување на водата
 • Филтерскиот патрон е врзан со навои за бокалот во солидна стега
 • Филтерскиот патрон содржи содржи висок квалитет на упијувачи и материјал каталон.
 • Каталон е материјал патентиран од компанијата Гејзер и ја прочистува водата од сите познати загадувачи
 • Го подобрува мирисот и вкусот на водата
 • Патентираниот материјал КАТАЛОН кој ја прочистува водата од : колоидно железо, тешки метали, нечистотии
 • Каталон го задржува природниот минерален состав на изворната вода.
 • Висок квалитетниот активен јаглен ги одстранува : хлорот, органски и органохлорни соединенија,
 • Активното сребро во филтерот ефикасно да го блокира протокот и ширењето на било какви бактерии и вируси
 • Механички пост филтер го спречува мешањето на филтрациските материјали назад во прочистената вода
 • Сите филтерските патрони Гејзер можат да се монтираат на било кој бокал од Гејзер
 • Бокалот е направен од високо квалитетна пластика
 • Материјалот на садот е “ Bisphenol A free “, безбедна за здравјето
 • Бокалот може да се пере во машина за миење садови ( без патронот)
 • Боја: син и зелен

Детали за испорака

Подигнување

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ можете да го подигнете 24 часа по купувањето после 12 часот во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Испорака

Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..

Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.