- 29%

29% попуст на Red one гел за коса со арган или кератин по избор од Cosmos Hair Shop

390 ден.

275 ден.

 • Ул. Кеј 13ти Ноември бр 2, ГТЦ приземје (спроти сендвичара Нино)

  Одведи ме таму

  078399873

  new_cosmoss@live.com

Grouper & Mastercard акција на подароци!
Купувај било кои зделки со Mastercard картичка и освој подарок!
Дознај повеќе тука!

Опис

Гел за коса со арган

 • Гел за коса збогатен со арганово масло и витамини А и Е кои ги обновуваат распуканите врвови и даваат здрав и сјаен изглед на косата. Служат за креирање на траен изглед до 24 часа истовремено штитејќи ја косата од надворешни влијанија.

Гел за коса со кератин

 • Гел за коса збогатен со масло од кератин и витамини А и Е кои ги обновуваат распуканите врвови  и и даваат здрав и сјаен изглед на косата .Служат за креирање на траен изглед до 24 часа истовремено штитејќи ја косата од надворешни влијанија.

УСЛОВИ

 • Купонот може да се искористи од 13.02.2019 до 30.03.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.