Прекрасни нокти во секоја пригода! 50% попуст на гел лак на природни нокти во Студио Оксалис во вредност од 800 ден. по цена од 400 ден.

Цена

400 ден.

Вредност

800 ден.

Попуст

50%

Заштеда

400 ден.

Преостанато време

Добивате

Гел лак на природни нокти

Услови

  • Купонот може да се искористи од 16.10.2020 до 30.11.2020
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Задолжителна е претходна резервација

Опис

Повелете во новоотвореното Студио Оксалис и дозволете си нега за вашето тело. Разбудете ја младоста во себе и почуствувате ја свежината и убавината.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.