До 36% попуст на гел или гел лак на раце или нозе по избор во Diamond Beauty by Lena

Цена од

290 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

450 ден.

Попуст

36%

Заштеда

160 ден.

Купени: 112

 • ул. 23ти Октомври бр.10, Скопје

  Одведи ме таму

  070664776; 077653784

  [email protected]

Добивате

Опции на понудата:

Гел лак на природни нокти на раце 450 ден. 290 ден.
Гел на природни нокти на раце 600 ден. 390 ден.
Гел лак на нозе 700 ден. 450 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 16.06.2022 до 28.09.2023
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација на 070 664 776 или 077 653 784
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени.

За компанијата

El Diamond е спој на салон и академија за убавина на едно место.  Салонот нуди голем број на услуги за Вас, располага со врвно обучени и сертифицирани стручни лица кои ќе ви овозможат целосно уживање во користење на нашите услуги.

Услуги кои ги нуди салонот:

 • Депилација
 • Шминка
 • Маникир и педикир
 • Microblading 
 • Powder brows
 • Jапонско исцртување на веѓи
 • Мадеротерапија
 • Вакум слим
 • Трајна шминка
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.