Совршено разубавување! До 42% попуст на гел лак + пилинг или надградба на нокти + фенирање + пилинг од Beauty Lux

Цена од

350 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

600 ден.

Попуст

42%

Заштеда

250 ден.

Купени: 7

 • Булевар Партизански Одреди 72а, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  070 220 872

Добивате

Опции на понудата:

Гел лак + пилинг 600 ден. 350 ден.
Надградба на нокти + фенирање +пилинг 1,150 ден. 750 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 10.09.2020 до 30.11.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација 
 • Третманите се наменети само за жени
 • Доколку не го испочитувате закажаниот термин, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат

Опис

Разубавете се во новоотворениот салон во срцето на Карпош.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.