До 52% попуст на гел лак на нозе или раце од Студио Ројал во вредност од 600 ден. по цена од 300 ден.

Цена од

300 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

600 ден.

Попуст

50%

Заштеда

300 ден.

Купени: 18

Добивате

Опции на понудата:

Гел лак на нозе 600 ден. 300 ден.
Гел лак на раце 600 ден. 350 ден.

Гел лак на нозе

*Доплата од 100 денари за турпија 

Услови

  • Купонот може да се искористи од 22.10.2022 до 22.04.2023
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Задолжителна е предходна резервација 
  • Третманот е наменет за жени
  • Доплата од 100 денари за турпија 
  • Доплатите се вршат директно во салонот
  • Доколку не го искористите купонот до истекот на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат

Опис

 
  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.