До 55% попуст на гел за обликување на коса Fonex во модел или големина по избор + бесплатна достава

До 55% попуст на гел за обликување на коса Fonex во модел или големина по избор + бесплатна достава

Вредност

130 ден.

Попуст

55%

Заштеда

71 ден.

Купени : 6

Бесплатна достава
 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

 • Гел за обликување коса Fonex Extra strong 150ml, цена: 130 ден. 59 ден.
 • Гел за обликување коса Fonex Ultra strong & wet 150ml, цена: 130 ден. 59 ден.
 • Гел за обликување коса Fonex wet 150ml, цена: 130 ден. 59 ден.
 • Гел за обликување коса Fonex ultra fix 220ml, цена: 150 ден. 69 ден.

Услови

 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Со оваа зделка добивате бесплатна достава низ цела Македонија во рамките на кампањата “Бесплатна Достава” или по желба можете да си го подигнете производот.
 • При комплетирање на нарачката одберете дали сакате достава или подигнување.
 • Бесплатната доставата се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб (до Шате керамика)​ од понеделник до петок од 08:00 до 16:00ч
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето после 12:00 часот.

Опис

Гел за обликување на коса, за природен изглед на косата и пријатен мирис.

Гелот е достапен во различни пакувања:

 • Гел за обликување коса Fonex Extra strong 150ml
 • Гел за обликување коса Fonex Ultra strong & wet 150ml
 • Гел за обликување коса Fonex wet 150ml
 • Гел за обликување коса Fonex ultra fix 220ml
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ