50% попуст на гел за туширање Frutalia 300 ml. со провитамин B5 со мирис по избор: манго, калинка или зелен чај за 80 ден.

50% попуст на гел за туширање Frutalia 300 ml. со провитамин B5 со мирис по избор: манго, калинка или зелен чај за 80 ден.

Вредност

160 ден..

Попуст

50%

Заштеда

80 ден..

Преостанато време

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 16 | Остануваат : 22

 • ул. Сава Ковачевиќ 24 бб 1000 Скопје, Македонија

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 09:00 - 17:00

Добивате

Гел за туширање Frutalia со провитамин B5 со мирис по избор:

 • Манго
 • Калинка
 • Зелен чај

Едно пакување содржи 300 ml гел за туширање


Услови

 • Купонот може да се искористи од 20.05.2019 до 30.12.2019
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Со оваа зделка добивате бесплатна достава низ цела Македонија во рамките на кампањата “Бесплатна Достава” или по желба можете да си го подигнете производот.
 • При комплетирање на нарачката одберете дали сакате достава или подигнување.
 • Бесплатната доставата се врши во рок од 3 до 5 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб (до Шате керамика)​ од понеделник до петок од 08:00 до 16:00ч
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето после 12:00 часот.

Опис

Карактеристики на производот

 • Содржи провитамин B5
 • Произведено во ЕУ
 • Наменето само за надворешна употреба
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.