50% попуст на гел за туширање Frutalia 300 ml. со провитамин B5 со мирис по избор: манго, калинка или зелен чај за 80 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

160 ден.

Попуст

50%

Заштеда

80 ден.

Преостанато време

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени: 2

 • ул. Сава Ковачевиќ 24 бб

  Одведи ме таму

Добивате

Гел за туширање Frutalia со провитамин B5 со мирис по избор:

 • Манго
 • Калинка
 • Зелен чај

Едно пакување содржи 300 ml гел за туширање

Услови

 • Купонот може да се искористи од 22.06.2019 до 30.12.2019
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб (до Шате керамика)​ од понеделник до петок од 08:00 до 16:00ч

Опис

Карактеристики на производот

 • Содржи провитамин B5
 • Произведено во ЕУ
 • Наменето само за надворешна употреба
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.