39 ја следат оваа компанија


- 31%

Професионална машинка за коса Gemei GM-811

1300 ден.

899 ден.

Преостанато време

Шифра:

300000000891
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики:

 • Моќност: 9W
 • Нерѓосувачки челик
 • Не е потребно подмачкување
 • Рачка за подесување на должина на потсекување
 • Волтажа: 220-240V 50/60 Hz

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.