11% попуст на LED Genius тастатура Scorpion + 1 година гаранција + бесплатна достава во вредност од 1150 ден. по цена од 1029 ден.

РАСПРОДАДЕНО

11% попуст на LED Genius тастатура Scorpion + 1 година гаранција + бесплатна достава во вредност од 1150 ден. по цена од 1029 ден.

Цена

1,029 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,150 ден.

Попуст

11%

Заштеда

121 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 1

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Genius тастатура

 • 1 година гаранција
 • Бесплатна достава

Детални карактеристики можете да најдете во делот ОПИС.


Услови

 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Со оваа зделка добивате бесплатна достава низ цела Македонија во рамките на кампањата “Бесплатна Достава” или по желба можете да си го подигнете производот.
 • При комплетирање на нарачката одберете дали сакате достава или подигнување.
 • Бесплатната доставата се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб (до Шате керамика)​ од понеделник до петок од 08:00 до 16:00ч
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето после 12:00 часот.
 • Поради попис и Новогодишни празници сите пратки ќе се испорачуваат по 05.01.2018.

Опис

Детални карактеристики на производот:

Genius тастатура

 • Модел: Scorpion К5
 • Боја: Црна
 • Жичана
 • Интерфејс: USB
 • US layout
 • 19 Anti-ghosting копчиња
 • Multimedia keys
 • Должина на кабел 1.5m
 • Тежина: 690g

 

 • Удобна и издржлива гејминг тастатура
 • До 10.000.000 притискања
 • LED backlight со 7 бои и 3 нивоа на светлина + опција за исклучено светло
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ