17% попуст на Genius слушалки со микрофон + 1 година гаранција + бесплатна достава во вредност од 350 ден. по цена од 289 ден.

РАСПРОДАДЕНО

17% попуст на Genius слушалки со микрофон + 1 година гаранција + бесплатна достава во вредност од 350 ден. по цена од 289 ден.

Цена

289 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

350 ден.

Попуст

17%

Заштеда

61 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 1

Бесплатна достава
 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Genius Слушалки со микрофон

 • 1 година гаранција
 • Бесплатна достава

Детални карактеристики можете да најдете во делот ОПИС.


Услови

 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Со оваа зделка добивате бесплатна достава низ цела Македонија во рамките на кампањата “Бесплатна Достава” или по желба можете да си го подигнете производот.
 • При комплетирање на нарачката одберете дали сакате достава или подигнување.
 • Бесплатната доставата се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб (до Шате керамика)​ од понеделник до петок од 08:00 до 16:00ч
 • Производот може да го подигнете еден ден по купувањето после 12:00 часот.
 • Поради попис и Новогодишни празници сите пратки ќе се испорачуваат по 05.01.2018.

Опис

Детални карактеристики на производот:

 • Модел: HS-200C
 • Подеслива големина
 • Меки перничиња
 • Ротирачки микрофон
 • Одлични за канцелариска употреба и интернет разговори

Спецификации:

 • Фрекфенција: 20Hz ~ 20KHz
 • Импеданца: 32ohm
 • Осетливост: 105dB
 • Должина на кабел: 1.8 m
 • Осетливост на микрофон: -38dB
 • Тежина: 57 g
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ