Дрвени звучници Genius SW-HF 2.1 + 1 година гаранција

3450 ден.

3099 ден.

Купени:

1

Шифра:

1900000000134
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Боја: дрвена/кафеава
 • 2 х 8 W звучници и 29 W сабвуфер
 • 5″ сувуфер за сигурен звук и бас екстензија
 • Осетливост: 70 dB
 • Фреквентен одзив: 50 Hz – 20 K Hz
 • Контролна табла за контрола на звук и бас
 • Димензии на звучници: 157 mm x 105 mm x 90 mm
 • Димензии на субвуфер: 260 mm x 245 mm x 168 mm
 • Тежина: 4,12 kg

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ може да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Испорака

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..
Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.