- 20%

За развој на меморија и математички способности кај децата! 20% попуст на Geobard табла + тетратка со предизвици + достава

1490 ден.

1192 ден.

Преостанато време

Купени:

4

Опис

#GEOBOARD - Наједноставен начин за развој на фантазија, моторички способности, меморија, внимание, математички способности и просторно размислување кај деца од 2 до 8 години!

Комплетот вклучува:

  •  Geoboard табла со димензии 30х30 сантиметри
  •  25 ластичиња во различни бои
  •  Тетратка со предизвици (цртежи) и со бланко шеми на кои ќе можете и Вие да му зададете предизвик на Вашето дете. Вашето дете треба да ги постави ластичињата на деловите за да го направи цртежот од упатството, а може и да смисли свој цртеж, да создаде буква, бројка или предмет.

ИСПОРАКА

  • Бесплатна достава!
  • Доколку сакате производот да ви се достави испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски)
  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.