Jануари во Банско (12.01-31.01.2020)! 14% попуст на ноќевање со појадок и вечера + користење на СПА центарот во St. George Ski & Holiday во вредност од 2387 ден. (38.5 €) по цена од 2046 ден. (33 €)

Цена

2046 ден.

Вредност

2387 ден.

Попуст

14%

Заштеда

341 ден.

Купени: 46

 • 12 Асаница

  Одведи ме таму

  0885805914; 0885805913

  voucher@stgeorgespabansko.com

Добивате

Понудата е по лице и вклучува:

 • Ноќевање со појадок и вечера во двокреветна соба
 • Користење на СПА центарот
 • Внатрешен Базен
 • Финска Сауна 
 • Ароматична сауна
 • Парна бања
 • Џакузи 
 • Wi-Fi - Интернет
 • Фитнес
 • Детско катче
 • Транспорт до гондолата
 • Ски гардеробер за вашата спортска опрема

*Понудата важи за денови од недела до четврток

*За престој во петок и сабота се доплаќа 5 евра за возрасно лице

Услови

 • Купонот може да се искористи од 12.01.2020 до 31.01.2020
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Понудата не важи за викенд денови - петок и сабота
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или телефон +359885597885
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа.
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Доплати:
 • Туристичка такса од 1,10 лева
 • За деца до 3.99 години е бесплатно
 • За лица од 4 до 13.99 години на дополнителен кревет се доплаќа 16 € за HB ноќeвање
 • За трето ворасно лице се доплаќа 23 € за HB ноќевање во студио или апартман
 • За ноќевање апартман се доплаќа 10 €,
 • Доплаќање за денови петок и сабота 5 € по лице
 • Доплата за ручек -  5 € за возрасен и 2.5 € за дете
 • Сите доплати се прават во хотелот
 • Во зависност од бројот на лица кои престојуваат заедно, сместувањето може да биде во двокреветна соба или апартман.
 • Капацитетот на двокреветната соба е 2+1 (максимум двајца возрасни 2+1), капацитетот на апартман со една спална е минимум 2 возрасни лица 2+2 (максимум 4 возрасни 4+0 ), минималниот капацитет на апартман со две спални е 4 возрасни лица (максимум 4 возрасни 4+2)
 • Превозот не е вклучен во понудата.
 • Доколу во хотелот има помалку од 20 гости, оброците се според менито на хотелот
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на периодот истиот пропаѓа и средствата не можат да се рефундираат

Опис

Хотелот St. George Ski & Holiday во Банско и луксузен хотел кој располага со двокреветни соби, студија и апартмани. Ентериерот на сместувањето се одликува со раскошен стил кој ги спојува традиционалното и модерното. Сместен во срцето на Банско овој хотел ќе ги задоволи сите ваши желби и потреби како гости и ќе ви овозможи да уживате во неговиот луксуз, а воедно и во убавините на природата која го опкружува.

За деца: детски базен, детски соба. бесплатно користење на базен со минерална вода, парна бања, арома сауна, џакузи, сауна, интернет.

За компанијата

Хотелот St. George Ski & Holiday во Банско и луксузен хотел кој располага со двокреветни соби, студија и апартмани. Ентериерот на сместувањето се одликува со раскошен стил кој ги спојува традиционалното и модерното. Сместен во срцето на Банско овој хотел ќе ги задоволи сите ваши желби и потреби како гости и ќе ви овозможи да уживате во неговиот луксуз, а воедно и во убавините на природата која го опкружува.

За деца: детски базен, детски соба. бесплатно користење на базен со минерална вода, парна бања, арома сауна, џакузи, сауна, интернет.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.