96% попуст на 6 месечен онлајн курс по германски јазик + сертификат од Goete Sprachschule во вредност од 18 409 ден. по цена од 699 ден

Вредност

18409 ден.

Попуст

96%

Заштеда

17710 ден.

Купени: 2

Добивате

Курс по германски јазик

 

Услови

  • Купонот може да се искористи од 27.02.2019 до 28.04.2019
  • Курсот се изучува online на платформата на Goethe Sprachschule.
  • По завршување на курсот добивате сертификат.
  • После регистрација потребно е кодот од купонот да го испратите на e-mail: office@goethe-sprachschule.com и по 48 часа со внесување на истиот го активирате курсот на следниов ЛИНК 
  • Купонот може да го активирате и курсот да го следите од Англиски, Шпански и Германски јазик
  • По активацијата на купонот добивате пристап до платформата и почнувате да учите.
  • За сите дополнителни прашања обратете се на: office@goethe-sprachschule.com
Grouper & Mastercard акција на подароци!
Купувај било кои зделки со Mastercard картичка и освој подарок!
Дознај повеќе тука!

Опис

Goethe Sprachschule е школа која има повеќе од 10 годишно искуство на пазарот.

Програмот е развиен во блиска соработка со Британскиот центар за јазици,  TELC - европски сертификати за јазици и Pearson - најголемата образовна комапнија во светот.

Овој револуционерен начин на учење на германски јазик ке ви помогне за побрзо учење на јазикот. Програмот е основан според најновите науки на учење кои се докажани со успешност на илјадници студенти низ светот. Курсот е достапен на сите лаптопи и мобилни уреди и студентите може да изберат на кој јазик ке им бидне апликацијата, англиски, германски или шпански.

Курсот е погоден за сите што сакаат да научат ил ида го усовршат својот германски јазик од почетничко ниво до флуентно комуницирање.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.