50% попуст на тримесечен онлајн курс по германски јазик за деца (6-14 години) од Star DT во вредност од 1000 ден. по цена од 500 ден.

Цена

500 ден.

Вредност

1000 ден.

Попуст

50%

Заштеда

500 ден.

Купени: 1

 • 11 Октомври бр.25 12 спрат (во зградата на пораншено ZOIL)

  Одведи ме таму

  070 322 203

Добивате

Тримесечен онлајн курс по германски јазик за деца (6-14 години)

 • Времетраење: 3 месеци
 • Интензитет: 2 пати неделно по 40 минути
 • Почеток на курсот: 15.01.2023 година
 • Курсот вклучува и помош со училишен материјал, граматички и комуникациски вежби 

Услови

 • Купонот може да се искористи од 06.12.2022 до 14.06.2023
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред купувањето на купонот потребно е да се јавите за проверка на слободни места на 070 322 203
 • Почеток на курсот: 15.01.2023 година
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.