Научете германски! 53% попуст на целосен двомесечен курс по германски јазик за А1.1 почетно ниво од Момент мал во вредност од 3000 ден. по цена од 1400 ден.

Вредност

3000 ден.

Попуст

53%

Заштеда

1600 ден.

 • ул.„Ѓорѓи Сугаре“ бр. 2/10 Кисела Вода (во зградата до Тинекс, последен деловен простор од задната страна)

  Одведи ме таму

  071 238 764

  momentmal33@yahoo.com

Добивате

Курс по германски јазик за А1.1 почетно ниво за возрасни:

 • 14 часа по 60 минути
 • 2 пати неделно по 60 мин
 • Почеток на курсот: 14.01.2019

Услови

 • Купонот може да се искористи од 13.02.2016 до 14.01.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Итензивните курсеви се приспособуваат според вашите потреби
 • По купувањето на купонот, задолжително е во рок најдоцна од 2 дена да испратите маил до "Момент мал" со купонот, јазикот и степенот кој сте го избрале, име и презиме и посакувана локација за посета на настава
 • Почетокот на курсот е на 14.01.2019
 • Напомена: Купонот важи само за нови слушатели кои не посетувале настава или искористиле купон во "Момент мал"
 • Веднаш по купувањето на купонот потребно е да се јавите за закажување на место во групата
 • Курсевите се одржуваат на локација по избор: Кисела Вода (ул.„Ѓорѓи Сугаре“ бр. 2/10 во зградата до Тинекс, последен деловен простор од задната страна) или Тафталиџе (ул."Анкарска" бр.23 во зградата на Кафе Ли спроти Супер Тинекс)

Опис

Центарот за превод и едукација по странски јазици Момент мал е отворен во мај 2006 год. и веќе осум години успешно работи, вршејќи ги следниве видови услуги:

 • стручни и судски преводи од голем број светски јазици на македонски јазик и обратно,
 • преводи од странски на странски јазик, стручно читање,
 • лектура на текст,
 • консекутивен и симултан превод (толкување),
 • обуки за преведувачи за писмен превод и толкување.

Момент мал исто така организира:

 • Јазична игротека за деца од 4 до 6 години
 • Курсеви за основци, средношколци и студенти
 • Курсеви за возрасни
 • Курсеви специјализирани според вашите потреби
 • Индивидуална настава
 • Подготвителна настава за FCE, CAE, CPE, TOEFL, IELTS
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.