95% попуст на онлајн курс по германски јазик за почетници од John Academy во вредност од 14 210 ден по цена од 744 ден.

Вредност

14210 ден.

Попуст

95%

Заштеда

13466 ден.

Преостанато време

Купени: 2

Добивате

Онлајн курс по германски јазик за почетници

 • 10 лекции
 • 24 часовен пристап до содржината

* Можност за акредитирана диплома со доплата на сајтот на John Academy

Услови

 • Купонот може да се искористи од 27.02.2019 до 27.05.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција
 • За време на курсот имате пристап 24/7 на платформата на John Academy
 • Доплати за акредитирани дипломи се вршат на сајтот на John Academy
 • За акредитирана hard copy диплома се доплаќа 44.92 евра
 • За акредитирана диплома во pdf формат се доплаќа 27.64 евра
 • После купување на купонот потребно е да се регистрирате на следниот ЛИНК
Grouper & Mastercard акција на подароци!
Купувај било кои зделки со Mastercard картичка и освој подарок!
Дознај повеќе тука!

Опис

Курсот по германски јазик за почетници е дизајниран со видео предавања и насоки кои ке ви користат при учењето на основите на германскиот јазик. Вклучува ефективно користење на речници, граматички структури и релевантни информации за да ве насочат во учењето на овој јаик. Ке ви помогнат да научите како да поврзете германски регуларни глаголи, модални глаголи, директни и индиректни предмети и да сврзете едноставни реченици. Исто така ке ви помогне да спелувате зборови вклучувајќи имиња и слично. И најважно ке ве направи способни да ги разберете основите на германскиот јазик.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.