69% попуст на целосен двомесечен основен курс по германски јазик за возрасни од Едукативно-образовниот центар Сони - Логос во вредност од 3200 ден. по цена од 990 ден.

Цена

990 ден.

Вредност

3200 ден.

Попуст

69%

Заштеда

2210 ден.

Купени: 10

Добивате

Целосен основен курс по Германски јазик за возрасни

 • Времетраење: 8 термини по 90 минути 
 • Интензитет: еднаш неделно (секоја сабота)
 • Сертификат по завршување на курсот
 • Почеток на курсот од 26.10.2019, термини во договор со групата

Услови

 • Купонот може да се искористи од 27.08.2019 до 26.10.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Интензивните курсеви се приспособуваат според вашите потреби
 • Учебникот и работната тетратка не се вклучени во цената!
 • Купонот важи само за нови слушатели кои не посетувале настава или искористиле купон во Сони - Логос
 • Почеток на курсот: 26.10.2019  (по формирање на групата можност и за почнување порано на курсот во договор со Сони – Логос)
 • Веднаш по купувањето на купонот потребно е да се јавите на тел. 071/ 887-000 за да ги ставите Вашите лични податоци.
 • Курсевите се одржуваат на локација по избор: спроти Vero Jumbo, во н.Маџир маало, ул. Охридска бр 50, или во н.Илинден, ул.8 бр.19, во близина на аптека Зегин.
 • Едно лице може да купи еден купон за себе или неограничено за пријатели.

Опис

Едукативно - образовниот центар Сони - Логос постои од 2009 г. и во него се изучуваат јазиците за кои е специјализиран: англиски, албански, германски, македонски. Со оглед на барањата на клиентите, центарот започна да работи и нуди помош при совладување на материјалот од одредени други предмети кои предизвикуваат потешкотии. Наставата ја води високо квалитетен стручен кадар на професори во нивната област. Во текот на своето постоење, Сони - Логос постојано ги следи најновите методи и програми во изучувањето на соодвените училишни предмети и се обидува на најинтересен начин да ги долови до слушателите.

Во центарот се одржуваат:

 • Курсеви за деца и возрасни по германски, англиски, албански јазик
 • Специјализирани курсеви по конверзација
 • Подготовка за KET, FCE, TOEFL
 • Помош при совладување на одредени училишни предмети
 • Преведувачки услуги: деловен, технички и судски преводи од овластени судски преведувачи
 • Лекторирање на текстови (дипломски, магистерски, докторски трудови) од тим на овластени лектори

Однапред ви посакуваме пријатно учење и успех со надеж дека ќе стекнете поголемо знаење и ќе продолжите да се надградувате.

Обидете се да уживате, и додека учите!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.