67% попуст на месечна членарина за курс по германски јазик за возрасни почетно и продолжително ниво од Star DT во вредност од 1500 ден. по цена од 500 ден.

Цена

500 ден.

Вредност

1500 ден.

Попуст

67%

Заштеда

1000 ден.

Купени: 1

 • 11 Октомври бр.25 12 спрат (во зградата на пораншено ZOIL)

  Одведи ме таму

  070 322 203

Добивате

Месечна членарина за курс по германски јазик за возрасни - почетно и продолжително ниво

 • Почеток на курсот: 02.03.20
 • Интезитет: 2 пати неделно по 60 минути
 • Времетраење на целиот курс (6 месеци)
 • Локација: Центар, зградата на поранешен ЗОИЛ

*Купонот важи само за првиот месец

Услови

 • Купонот може да се искористи од 02.03.2020 до 02.04.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • За сите дополнителни информации контактирајте ги Стар ДТ на телефон или е-mail
 • Пред купувањето на купонот потребно е да се јавите за проверка на слободни места во групата
 • Почеток на курсот: 02.03.20
 • Време на одржување во попладневните часови во договор со групата
 • Купонот важи само за првиот месец

 

Опис

За оние кои сакаат да се стекнат со инстантни првични вештини во одредена тематика, ова е вистинскиот избор. Во оваа сесија нудиме германски јазик и за оние кои се апсолутни почетници ги упатуваме најпрво на основите на јазикот (месец и половина) а потоа ги насочуваме кон вокабулар и фрази. Темите од општиот германски јазик, се креирани врз основа на секојдневни ситуации, со посебен акцент на комуникацијата, за да се постигне  брзо и ефикасно учење и "снаоѓање" во даден момент.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.