Неверојатни резултати за 45 дена! 50% попуст на персонализиран тренинг план или диета од Get Fit во вредност од 2999 ден. по цена од 1490 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Неверојатни резултати за 45 дена! 50% попуст на персонализиран тренинг план или диета од Get Fit во вредност од 2999 ден. по цена од 1490 ден.

Цена

1,490 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

2,999 ден.

Попуст

50%

Заштеда

1,509 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 2

 • Skopje, Macedonia (FYROM)

 • 071 615 283

 • info@getfit.mk

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 09:00 - 21:00 Саб-Нед: 09:00 - 21:00

Добивате

Пакет по избор:

 • Персонализиран тренинг план или
 • Персонализирана диета

* По купување на купонот задолжително е да се пополни формата од следниот ЛИНК

* Персонализраниот план се испраќа на емаил


Услови

 • Купонот може да се искористи од 12.07.2018 до 31.08.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • По купување на купонот задолжително е да се пополни формата од следниот ЛИНК
 • Персонализраниот план се испраќа на емаил во рок од 24 часа
 • Во полето Grouper Купон потребно е да се внесат купон кодот и пин кодот

Опис

Сите имаме различно тело, затоа за постигнување резултати потребни се различни типови на исхрана и тренинг. 

Ние се грижиме сите диети и тренинг планови да бидат:

 • 100% персонализирани
 • Направени спорд вашата цел
 • Гарантирани резултати

 Следете го нашиот план и ние ви гарантираме неверојатни резултати за најкраткото можно време.

“Оставете ги деталите на нас, вашата цел е наша дожност.” - Get Fit

Купи ја зделкава со Mastercard влези во следно извлекување и собери поени! Влези во игра тука!
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ