96% попуст на online курс за The DIY Holiday Gifting Bundle од International Open Academy во вредност од 18 414 ден. (297 €) по цена од 744 ден. (12 €)

Цена

744 ден.

Вредност

18414 ден.

Попуст

96%

Заштеда

17670 ден.

Преостанато време

 • The Chq Building, Custom House Quay, Dublin Docklands, Dublin, Ireland

  Одведи ме таму

  +44 (0) 20 3286 9279

  em[email protected]

Добивате

Онлајн курс за The DIY Holiday Gifting Bundle

Услови

 • Купонот може да се искористи од 07.12.2022 до 25.12.2023
 • Курсот се изведува online 
 • Морате да се регистрирате за следење на курсот најдоцна до крајниот датум одреден од Grouper и часовите да ги завршите во рамките на 60 дена од активацијата на кодот.
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат

За да започнете со курсот следете ги следниве насоки

 • За да започнете со курсот отворете го следниов ЛИНК
 • Пронајдете го курсот и кликнете на копчето Add to Cart
 • Кликнете на Check Out копчето
 • Регистрирај се 
 • Внесете го Grouper купонот во делот Voucher code
 • Кликнете на копчето Check Out и започнете со учење

Опис

One of the best ways to save money over the Holiday season! Create amazing gifts that your friends and family will actually love with the DIY Holiday Gifting Bundle. Get access to three courses that will make you the master of DIY gifting: Edible Gifts, Handmade Soap Making, and Creative Card Making for All Occasions. With the course Edible Gifts, you'll learn how you can make delicious treats that you can gift to others at a fraction of the price of anything you would find in a store or online.

Want to give something more tangible? Making soap at home is easier than ever with the Handmade Soap Making course or let lifetime crafter Alexandra Stapleton-Smith show you how to design a gorgeous card with a personalized message in her Creative Card Making course. It's easier than ever to do the Holiday season on a budget; start DIYing today!

Повеќе информации за курсот може да прочитате ТУКА

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.