Остани здрав! Комплетна грижа за женското здравје! До 41% попуст на комплетен гинеколошки преглед, ЕХО, пап тест + колпоскопија во ПЗУ Цветановски

img

Цена од

1700 ден.

Цена

ден.

ден.

Големина Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

2700 ден.

Попуст

37%

Заштеда

1000 ден.

Купени: 17

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • 11-ти Октомври бр. 115 (спроти Билна Аптека)

  Одведи ме таму

  02 3227 433

Добивате

Комплетен специјалистички гинеколошки преглед по избор

Опции на понудата:

Пакет 1: Гинеколошки преглед, ЕХО и пап тест 2,700 ден. 1,700 ден.
Пакет 2: Гинеколошки преглед, ЕХО, пап тест, колпоскопија 3,700 ден. 2,200 ден.

*Прегледите ги вршат специјалист гинеколог - акушер Д-р Тасе Цветановски и доктор Соња Цветановска Апостолска

Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.01.2023 до 01.07.2023
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација на термин на 02 3227 433 или 071 210 046
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени

Опис

Гинеколошко - акушерската ординација Цветановски е приватна здравствена установа, која Ви овозможува комплетни услуги од областа на гинекологијата и акушерството, следење бременост,како и ултразвучни прегледи.

Благодарение на долгогодишното искуство и стручноста  на Др.Тасе Цветановски и неговиот тим во областа на гинекологијата која е составен дел на животот на секоја жена и е од суштинско значење за чувањето на женското здравје, бидејќи најголем број болести кои се откриваат во раната фаза,можат и да се излечат.

Посетата кај гинекологот, прегледот  и консултацијата е најдобар начин за жената да биде информирана за болестите и проблемите кои можат да се појават во одреден период, кога се во прашање женските репродуктивни органи, а притоа да се најде и мерка за спречување и лечење.

За компанијата

Гинеколошко - акушерската ординација Цветановски е приватна здравствена установа, која Ви овозможува комплетни услуги од областа на гинекологијата и акушерството, следење бременост,како и ултразвучни прегледи.

Благодарение на долгогодишното искуство и стручноста  на Др.Тасе Цветановски и неговиот тим во областа на гинекологијата која е составен дел на животот на секоја жена и е од суштинско значење за чувањето на женското здравје, бидејќи најголем број болести кои се откриваат во раната фаза,можат и да се излечат.

Посетата кај гинекологот, прегледот  и консултацијата е најдобар начин за жената да биде информирана за болестите и проблемите кои можат да се појават во одреден период, кога се во прашање женските репродуктивни органи, а притоа да се најде и мерка за спречување и лечење.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.