78% попуст на гинеколошки мануелен преглед + 3D вагинален ултразвук + ПАП (цервикална цитологија) + Ph на вагина од Sante Plus Group во вредност од 6500 ден. по цена од 1450 ден.

Цена

1450 ден.

Вредност

6500 ден.

Попуст

78%

Заштеда

5050 ден.

Купени: 54

Добивате

Комплетен гинеколошки преглед кој вклучува:

 • Гинеколошки мануелен преглед (во вредност од 1250 ден.)
 • 3D вагинален ултразвук (во вредност од 2500 ден.)
 • ПАП - цервикална цитологија (во вредност од 1500 ден.)
 • Ph на вагина ( во вредност од 1250 денари)

*Прегледот го извршуваат:

 • Дд-р Елизабета Миланова
 • Д-р Ивона Палашевска

Услови

 • Купонот може да се искористи од 16.10.2020 до 16.11.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација на термин

Опис

Санте Плус Хоспитал 2 е новоотворена  поликлиника на примарно и секундарно ниво каде можете да добиете здравствени услуги од следните медицински бранши:

 • Орална хирургија 
 • Интерна медицина
 • Оториноларингологија
 • Офталмологија
 • Дерматовенерологија
 • Естетска Дерматологија
 • Гинекологија
 • Педијатрија
 • Медицина на труд
 • Комплетни биохемиски и микробиолошки испитувања

Посетете не, запознајте се со нашиот тим, информирајте се за сите здравствени услуги и слушнете ги промотивните пакети кои ги имаме припремено за Вас

 • ️02 310 888 6
 • бул. Партизански Одреди бр. 42 Скопје
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.