12 ја следат оваа компанија


Ginkgo XC (100 таблети)

885 ден.

Шифра:

CV0147

Опис

Производ од Ginkgo biloba Ginkgo XC е производ кој содржи големи количини на екстракт од листот на Ginkgo biloba, кој успешно ја подобрува циркулацијата на крвта, снабдувањето на ткивата со кислород, здравата мозочна функција, а воедно како силен антиоксидант ги штити клетките од штетното влијание на слободните радикали. Дозирање: 1 таблета или по препорака на лекар Дозирања во пакување: 100 СОСТАВ 90 мг Екстракт од гинко билоба ВНИМАНИЕ! Производот не се препорачува за деца. Употребата на Gingko biloba треба да се избегнува во периодот на бременост и доење. Во случај на дијабет и проблеми со коагулацијата, побарајте совет од лекар пред употребата на Gingko biloba! Производител: Calivita International

Детали за испорака

Испорака

  • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 1000 денари
  • За нарачки под 1000 денари се доплаќа 100 денари
  • Време потребно за достава: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
  • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на 072 225 505, 2 3111 404
  • Види ја продавницата на "Медика Про" овде
  • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи
  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.