Чекорете со кожни и удобни италијански чевли! Купон од 99 ден. со кој добивате до 50% на колекцијата пролет-лето на женски салонки, сандали или балетанки во Gino Cori и Форментини (Куманово)

Цена

99 ден.

Купени: 52

 • ГТЦ 1-ви кат ( до ресторан Џино)

  Одведи ме таму

  071 733 677

 • Кеј на Вардар, Скопје (ГТЦ 1ви Кат)

  Одведи ме таму

Добивате

Купон од 99 ден. со кој добивате до 50% на колекцијата пролет-лето на женски салонки, сандали или балетанки во Gino Cori и Форментини.

 • Сите производи се од 100% италијанска кожа
 • На фотографиите е прикажан дел од достапните модели

Услови

 • Купонот може да се искористи од 08.06.2019 до 05.07.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Важи за двете локации Gino Cori ГТЦ и Форментини Куманово
 • Еден купон важи за 1 пар обувки
 • За повеќе парчиња потребно е да купите соодветен број на купони
 • Плаќањето на производот со попуст се врши директно во продавницата на Gino Cori и Форментини
 • Количините се ограничени
 • Производите се подигнуваат по принципот прв дојден прв услужен
 • Купонот може да се искористи во Gino Cori (ГТЦ 1 кат) и Форментини (Куманово)
 • Доколку не го искористите купонот средствата не се рефундираат

Опис

Традиција, квалитет, бренд!

Традиција на чевларско производство од Италија која опстојува 60 години. Производството на обувки во Македонија започна во 1995 година, со внесување на стручни луѓе од Италија за обука на нашите работници, висок квалитет на сите репроматеријали од Италија, висока технологија во машинскиот дел на производство на квалитетни обувки, потребни за производство на високо квалитетни обувки. Познати по врвиот квалитет во производството на обувки со што и производството на познати брендови и тоа: Valentino, Prada, Ferragamo, Bata, Samsonite, Tod’s, Hogan и многу други. Од тука потекнува и распространетост на повеќе мали фабрики во Скопје и поголемиот дел во Куманово. Производството за најпознатите брендови е мотив за раѓање на желбата за отварање на две продажни места во Македонија, едната е во Скопје – Џино Кори и другата продавница во Куманово – Форментини, со што и производството на сопствен бренд Gino Cori обувки со врвен квалитет, висока мода и удобност.

Посетете ги ексклузивните продавници на Џино Кори и Форментини и чекорете удобно и тренди.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.