#СкопјеГурман! 39% попуст на пилешко или свинско гиро во Гирадико кај близнаци ММ во вредност од 155 ден. по цена од 95 ден.

Цена

95 ден.

Вредност

155 ден.

Попуст

39%

Заштеда

60 ден.

Купени: 895

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Јане Сандански 6А/3, Скопје

  Одведи ме таму

  070 539 507

Добивате

Гиро - свинско или пилешко (гиро пита, месо, помфрит, ѕаѕики, кромид, домат, сенф, кечап)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 06.06.2019 до 06.07.2019
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Понудата важи за седење или за подигнување од локалот (за носење), не е вклучена достава!
 • За 3 или повеќе гира задолжителна е нарачка однапред

Опис

Вкусете го најдоброто гиро во градот!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.