Најсочната и совршена комбинација! До 34% попуст на гиро или хот дог со 2 виршли + помфрит во Гиро Беко

Цена од

59 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

90 ден.

Попуст

34%

Заштеда

31 ден.

Купени: 1583

 • Даме Груев, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  078 243 562

  bim-maks@live.com

 • Кеј 13-ти Ноември Д.Е.103 приземје секција 3 Центар, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  078 243 562

  bim-maks@live.com

Добивате

Опции на понудата:

Гиро + помфрит 140 ден. 99 ден.
Хот дог со 2 виршли + помфрит 90 ден. 59 ден.

*Во Гиро Беко на плоштад понудата важи за пилешко или свинско гиро

*Во Гиро Беко кај Беко понудата важи за свинско гиро

*Составот на јадењата може да ги погледнете во делот Опис 

Услови

 • Купонот може да се искористи од 10.09.2019 до 10.10.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Понудата за "Гиро Беко" на плоштад важи од 08:00 часот, нарачки се прават најдоцна до 23:30ч. (078 243 562)
 • Понудата за "Гиро Беко" кај Беко важи после 17:00 часот, нарачки се прават најдоцна до 23:00ч. (02 3111 776)
 • Задолжителна е претходна нарачка за над 3 оброци
 • Понудата важи за седење и носење, не важи за доставување

Опис

Состав на јадењата:

 • Гиро + помфрит - гиро пита , месо, ѕаѕики, кромид, домат, сенф, кечап
 • Хот дог + помфрит - 2 пилешки виршли, лепче за хот дог, сенф, кечап, свежа салата

Гиро Беко постои повеќе од 40 години и е препознатлив домашен бренд за брза храна во Македонија.

Најсвежи состојки, перфектен избор за ручек или вечера, највкусен хот-дог, совршено гиро само во Гиро Беко!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

gorandavcev

далеку од "најсочна и совршена комбинација". По толку години бренд на Гиро Беко, не научија да прават убаво оригинално гиро. И да е "најсочно и совршено" гиро во градот, сепак е полошо и од најлошото гиро во Грција. Ражните со месо служат за декор. Не се сече од нив, туку месото е веќе претходно исечено и тоа толку ситно, што наликува на трошки, остатоци од испечено месо. Го пробав, го изедов, но не го препорачувам, поготово за оние што се спремни да платат фул цена 140 ден.

Член на Grouper од: 13-04-2011

sandra

Здраво Горан, Ви благодариме на забелешката и на одвоеното време за да го споделите вашето мислење. Конкретно за оваа понуда имаме продадено повеќе од 1500 купони и ова е првата забелешка. Вашата порака ќе ја пренесеме до одговорните лица.

Член на Grouper од: 01-04-2019
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.