53 ја следат оваа компанија


- 21%

Гитара детска

240 ден.

190 ден.

Опис

Карактеристики на производот:

Гитара детска

  • Материјал: Пластика
  • Димензии на производот: 48 cm
  • Препорачана возраст 6 + години
  • 4 жици

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.