8 ја следат оваа компанија


Ѓердан

650 ден.

Преостанато време

Опис

ЃЕРДАН

Секое парче накит има своја приказна. Овие впечатливи ѓердани совршено ќе ја надополнат облеката со едноставен изглед.

Материјал: висококвалитетен конец

Забелешка: Ценети купувачи, не е исклучено минимално отстапување во тоналитетот на бојата на материјалот на реалниот производ со  бојата на производот прикажан на фотографијата.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.