0 ја следат оваа компанија


Ѓердан со сини детали

600 ден.

Преостанато време

Катeгории:

Опис

Ѓердани изработени од полимерна глина во комбинација со текстил

Детали за испорака

Испорака

  • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 1000 денари
  • Време потребно за достава: 2-3 работни дена по процесирање на нарачката
  • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на тел: 078 442 285
  • Види ја продавницата на "Smiljka art" овде
  • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи
  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.