50% попуст на онлајн индивидуален курс по германски или англиски јазик од 12 часови на Skype за ниво по избор од Јазично Студио Глоса во вредност од 9000 ден. по цена од 4500 ден.

Цена

4500 ден.

Вредност

9000 ден.

Попуст

50%

Заштеда

4500 ден.

Добивате

Индивидуален курс со 12 часови по германски или англиски јазик за едно од следниве нивоа:

 А1-1 / А1-2 / А2-1 / А2-2 / Б1-1 / Б1-2 / Б2-1 / Б2-2

 • Интензитет: 3 пати неделно по 75 мин.
 • Tермини: по договор
 • Електронски книги и материјали за работа
 • Сертификат за завршено ниво и успешно положен тест

Курсевите се одржуваат по Skype во заеднички определен термин.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 06.04.2020 до 10.05.2020
 • Еден корисник може да купи еден купон за себе и неограничен број купони како подарок
 • Пред да го купите купонот информирајте се за преостанати слободни места и направете резервација.
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • За дополнителни информации за курсот, може да се информирате на маилот: glosastudio@gmail.com

За компанијата

Студиото за странски јазици „Глоса“ е основано во 2012 година. Од самиот почеток до денес посветено создаваме современа образовна средина која овозможува изучувањето на странскиот јазик да стане дел од нашето секојдневие и култура. Нудиме општи и специјализирани курсеви по англиски и германски јазик, како и подготовка за полагање меѓународни испити. Нашите часови се динамични, интерактивни, исполнети со теми кои се интересни и сосема прилагодени за возраста на учениците.
Најголемиот потенцијал на Глоса се професорите кои се врвни професионалци во својата област и кои имаат стручни квалификации за превод на правни, комерцијални, технички, финансиски, сметководствени документи, како и брошури, каталози, списанија, научни трудови, договори, законски акти, презентации.
Секојдневно применуваме посебни методи на предавање кои им помагаат на слушателите да ги развијат сите четири јазични вештини - читање, пишување, слушање и зборување. Со примена на овие методи ги мотивираме слушателите да го засакаат странскиот јазик, но и да ја запознаат културата на земјите во кои се зборуваат јазиците.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.