88% попуст на online курс за Gluten-Free Cooking + сертификат од International Open Academy во вредност од 6138 ден. (99€) по цена од 744 ден. (12€)

Цена

744 ден.

Вредност

6138 ден.

Попуст

88%

Заштеда

5394 ден.

Купени: 1

Добивате

Online курс за Gluten-Free Cooking со Chef Cynthia Louise

Услови

  • Купонот може да се искористи од 04.09.2019 до 15.11.2019
  • Купонот е наменет за следење на онлајн курсот за Gluten-Free Cooking
  • Морате да се регистрирате за следење на курсот најдоцна до крајниот датум одреден од Grouper и часовите да ги завршите во рамките на 60 дена од активацијата на кодот.
  • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција.
  • Курсот се изведува online.
  • За да започнете со курсот треба да го внесете кодот од купонот на следниот линк РЕГИСТРАЦИЈА. Повеќе информации на е-маил info@internationalopenacademy.com
  • Повеќе за курсот може да погледнете ТУКА

Опис

Bие создавате оброци без глутен кои се огромни по вкус. Користејќи свежи расположиви состојки, ќе се впуштите во вкусните оброци што се добри за вас.

Во овие видео часови за готвење, готвачот Синтија спојува 20 чекор по чекор рецепти кои се лесни за следење и едноставни за подготовка. Овој курс ви овозможува да ја преземете контролата врз вашето здравје со тоа што точно да знаете што внесувате во вашето тело.

Повеќе информации околу модулите може да погледнете на овој линк.

Сите курсеви се акредитирани од International Council for Online Educational Standards - www.icoes.org - (accreditation number ICOES/00763/13/36). Тоа им дава на студентите сигурност дека овие курсеви му нудат на студентот највисоки стандарди за онлајн едукација. ICOES е акредитирано тело одговорно за поставување, одржување и подобрување на стандардите за едукација од институтот за онлајн учење.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.