12% попуст на жично глучве HP X9000 OMEN од Combox во вредност од 2700 ден. по цена од 2394 ден.

РАСПРОДАДЕНО

12% попуст на жично глучве HP X9000 OMEN од Combox во вредност од 2700 ден. по цена од 2394 ден.

Цена

2,394 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

2,700 ден.

Попуст

11%

Заштеда

306 ден.

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00
 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • Одведи ме таму

 • 070 505 099

Добивате

Жично глувче HP X9000 OMEN

 


Услови

 • Купонот може да се искористи од 11.09.2018 до 11.10.2018
 • Испораката се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб еден ден по купувањето, од понеделник до петок од 12:00 до 16:00ч.
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!

Опис

 • Компатибилен гејминг маус со сите лаптопи и десктоп компјутери преку усб порта, овозможувајќи максимално уживање додека се движите низ вашиот виртуелен свет
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ