Чист и свеж воздух во вашиот автомобил! 57% попуст на дезинфекција на клима уред (чистење на вентилација) и целосен третман на шал табла и пластики во возилото од Авто Перална Go Wash во вредност од 2300 ден. по цена од 999 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Чист и свеж воздух во вашиот автомобил! 57% попуст на дезинфекција на клима уред (чистење на вентилација) и целосен третман на шал табла и пластики во возилото од Авто Перална Go Wash во вредност од 2300 ден. по цена од 999 ден.

Цена

999 ден..

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

2,300 ден..

Попуст

57%

Заштеда

1,301 ден..

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени : 3

 • 3-та Македонска Бригада, Скопје, Македонија

 • 070 601 675

 • nenad_tasevski@hotmail.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 19:00

Добивате

 • Дезинфeкција на клима уред (чистење на вентилација)
 • Целосен третман на шал табла и пластики во возилото

+ Со доплата од 300 денари, во самата авто перална,  добивате и целосен хемиски третман на тапацири на врати во возилото

* При дезинфекција на клима уредот се користи Kercher апаратура (машини за чистење), со словенски антибактериски средства за целосна дезинфекција, со пријатен и освежителен мирис


Услови

 • Купонот може да се искористи од 07.12.2018 до 31.01.2019
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Доколку не дојдете на претходно закажаниот термин, купонот пропаѓа и средствата неможат да бидат рефундирани

Опис

Со овој третман кажете му крај на непријатниот мирис во Вашето возило, крај на микроорганизмите и бактериите, загадувањето.
Особено се препорачува за оние кои имаат проблеми со алергии и фамилии со мали деца поради тоа што со третманот се дезинфецира и најмалото каналче од Вашиот автомобил.

Ваквиот третман не само што овозможува чист и свеж воздух во вашето возило (автомобил, комбе, камион), туку пред се помага во уништување и спречување на:

– Бактерии и други микроорганизми
– Индустриско загадување
– Издувни гасови од автомобилите
– Никотин и полен

GoWash е тука за вас да направи целосен третман и да ве заштити од сите штетни материи кои влегуваат преку клима уредот директно во вашиот автомобил.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ