57% попуст на хемиско чистење на автомобил + комплетно перење (внатрешно и надворешно) + дезинфекција на клима уред + премачкување на седишта од Авто Перална Go Wash во вредност од 8400 ден. по цена од 3599 ден.

РАСПРОДАДЕНО

57% попуст на хемиско чистење на автомобил + комплетно перење (внатрешно и надворешно) + дезинфекција на клима уред + премачкување на седишта од Авто Перална Go Wash во вредност од 8400 ден. по цена од 3599 ден.

Цена

3,599 ден..

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

8,400 ден..

Попуст

57%

Заштеда

4,801 ден..

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

 • 3-та Македонска Бригада, Скопје, Македонија

 • 070 601 675

 • nenad_tasevski@hotmail.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 19:00

Добивате

Хемиско чистење на автомобил + перење (внатрешно и надворешно)

 • Дезинфекција на клима уред
 • Премачкување на седишта
 • Хемиско чистење на седишта
 • Хемиско чистење на тапацир на врати
 • Внатрешно чистење
 • Надворешно чистење со активна пена
 • Премачкување со восок за заштита и сјај
 • Чистење на бандажи со специјален одмастувач
 • Чистење на гуми

При хемиското чистење се користи Словенска сертифицирана хемија


Услови

 • Купонот може да се искористи од 07.12.2018 до 31.01.2019
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Доколку не дојдете на претходно закажаниот термин, купонот пропаѓа и средствата неможат да бидат рефундирани
 • Понудата не важи за автомобили со кожен ентериер
 • За поголемо возило (џип) потребно е да се доплати 1200 денари

Опис

Блескава нега на вашиот автомобил!

Комплетно хемиско чистење на автомобилот.
 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ