50% попуст на тримесечна заштита на подвозје на автомобил од нагризување од сол од Авто Перална Go Wash во вредност од 1200 ден. по цена од 599 ден.

РАСПРОДАДЕНО

50% попуст на тримесечна заштита на подвозје на автомобил од нагризување од сол од Авто Перална Go Wash во вредност од 1200 ден. по цена од 599 ден.

Цена

599 ден..

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,200 ден..

Попуст

50%

Заштеда

601 ден..

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени : 1

 • 3-та Македонска Бригада, Скопје, Македонија

 • 070 601 675

 • nenad_tasevski@hotmail.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 19:00

Добивате

Тримесечна заштита на подвозје на автомобил од нагризување од сол (третманот е во времетраење од 30 мин.)

*заштитата на возилото е во времетраење од три месеци


Услови

 • Купонот може да се искористи од 07.12.2018 до 31.01.2019
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Доколку не дојдете на претходно закажаниот термин, купонот пропаѓа и средствата неможат да бидат рефундирани

Опис

GoWash е тука за вас да направи целосен третман и да ве заштити од сите штетни материи кои влегуваат преку клима уредот директно во вашиот автомобил.

 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ