Премиум зделка! Купон од 99 ден. со кој добивате 20% попуст на годишна полиса за приватно здравствено осигурување од Еуролинк осигурување за семејства или индивидуалци

Цена

99 ден.

Преостанато време

Купени: 36

Добивате

Купон од 99 ден. со кој добивате 20% попуст на годишна полиса за приватно здравствено осигурување од Еуролинк осигурување за семејства или индивидуалци 

 • Попуст од 20% на пакетите за приватно здравствено осигурување: КОМФОР (2000 ден. 1600 ден. месечно) и ПРЕМИУМ (3350 ден. 2680 ден. месечно)
 • Прегледи и лекување во СИТЕ приватни здравствени установи
 • Една осигурителна полиса за сите членови на семејството
 • Избор на лекар и на приватна здравствена установа по желба и потреба на клиентот
 • Директна исплата на трошоците за болничко лекување
 • СИТЕ општи и специјалистички прегледи без ограничување
 • Покритие за хронични болести настанати по истек на првите 6 месеци од почетокот на полисата

*Повеќе детали за премиите и пакетите прочитајте на следниот ЛИНК

Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.09.2020 до 30.10.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Осигурување може да склучат лица кои не се постари од 49 години за својот брачен партнер и деца на возраст од 1 до 30 години
 • Откако ќе го купите купонот, задолжително е да закажете состанок со експерт за приватно здравствено осигурување од Еуролинк, од понеделник до петок, 8 - 16 часот на телефон 02 15888
 • За да добиете приватно здравствено осигурување, не се потребни прегледи, потребно е само да се пополни медицински прашалник за здравствената состојба на секој член од семејството кој е задолжителен при прием во осигурување.
 • Можност за онлајн склучување на договор
 • Осигурителната компанија го задржува правото да не одобри прием во осигурување. Во тој случај средствата од купениот купон ќе ви бидат вратени во целост од страна на Групер.

Опис

Приватно семејно здравствено осигурување на Еуролинк осигурување е уникатен продукт наменет за сите млади семејства кои здравјето на своите најмили го ставаат на прво место.

Со ова осигурување семејствата добиваат врвна здравствена заштита на сите членови во сите приватни здравствени установи во Република Македонија и Европа, без ограничување и по избор на клиентот.

Бенефити:

 • Прегледи и лекување во сите приватни здравствени установи
 • Една осигурителна полиса за сите членови на семејството
 • Избор на лекар и на приватна здравствена установа по желба и потреба на клиентот
 • Директна исплата на трошоците за болничко лекување
 • Сите општи и специјалистички прегледи без ограничување
 • Со ова осигурување семејствата добиваат врвна здравствена заштита на сите членови во сите приватни здравствени установи во Република Македонија и Европа, без ограничување и по избор на клиентот.

Еуролинк осигурување врши директна исплата на трошоците за болничко лекување кон болницата. Амбулантните и превентивните прегледи се рефундираат по пат на брза и лесна постапка по е-маил.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.