Личен мајстор во секое време во домот! Купон од 149 ден. со кој добивате 29% попуст на премиум пакет за одржување на вашиот дом во КС Сервис

Цена

149 ден.

Преостанато време

Купени: 7

Добивате

Со купон од 149 денaри добивате 29% попуст за годишно одржување на Вашиот дом во КС Сервис. Премиум пакетот во вредност од 777 денари месечно го добивате по цена од 555 денари со купен групер купон

Во услугите е вклучено:

 • Водоинсталатерски услуги
 • Столарски услуги
 • Електричарски услуги
 • Браварски услуги

*Подетално за условите можете да прочитате во делот ОПИС.

*Со купонот добивате 29% попуст на месечна рата, која наместо 777 ден ќе изнесува 555 денари месечно
*Понудата може и еднократно да се искористи, без годишно обврзување за користење на услугата

Услови

 • Купонот може да се искористи од 10.02.2023 до 30.04.2023
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Со купонот од 149 ден корисникот добива Премиум пакет за сервисирање и одржување на домот 
  (Повеќе за тоа што вклучува премиум пакетот прочитајте во делот ОПИС)
 • За користење на пакетите за одржување на домот се склучува годишен договор
 • Со Премиум пакетот  добивате бесплатна неограничена работна рака за користење на хаусмајсторски услуги за сервис и одржување на Вашиот дом во текот на целата година, 24/7
 • Со купонот добивате 29% попуст за годишно одржување на Вашиот дом и користите Премиум пакет во вредност од 777 денари  месечно по цена од 555 денари
 • Плаќањето на услугите со попуст се врши во деловните објекти на КС Сервис

Опис

Премиум пакетот вклучува неограничено користење на услугите кои ги нуди компанијата: водоинсталатерски услуги, електричарски, браварски и столарски услуги во текот на една година.

 • Водоинсталатерски услуги
  Поправка на тоалетна школка, казанче; демонтажа, монтажа и поправка на бојлер; демонтажа и монтажа на тоалетна школка, казанче; демонтажа и монтажа на туш батерија; демонтажа и монтажа на чешма/ мијалник; промена на црева, ек вентили, монтажа на елементи во купатила, монтажа на када, монтажа на туш кабина; промена на водоводна цевка, поправка на водоводна и одводна инсталација.
 • Столарски услуги
  Поправка на кујнски елементи: висачи, работни маси; поправка на фиокари, плакари, полици, вратнички; промена на ментешки, оштетени фиоки, полици; поправка на маси, столици, врати и сл.
 • Електричарски услуги
  Поправка на електрична инсталација; промена на ламби, лустери и лед осветлување; демонтажа и монтажа на електрични уреди (машина за перење, машина за сушење, шпорети и фрижидери); промена на прекинувачи, приклучници, дозни, каналици, кабли; поправка на шпорети, рерни, електрични печки; промена на електрични табли/осигурачи.
 • Браварски услуги
  Поправка на метални конструкции, заварување на метални елементи/цевки; поправка на конструкции за тераси, настрешници.

За компанијата

КС Сервис е компанија со основна дејност за професионални хаусмајсторски услуги (техничко одржување) во станбени и деловни објекти. Компанијата нуди 2 типови на комплетни хаусмајсторски услуги за поправки и итни интервенции кои ги извршуваат тимови на квалитетно обучени и опремени хаусмајстори.

Првиот начин на работа е со склучување на договори за претплата и комплетна заштита на Вашиот дом во времетраење од 1 година, 24/7 во зависност од итноста на пријавениот дефект, со понуда од 5 видови на различни пакети.

Вториот тип на услуги се еднократни сервисирања на пријавени дефекти. Сервисирањето во станбените и деловните објекти се состои од: водоинсталатерски услуги, електричарски, браварски и столарски услуги, за кои ќе се погрижат нашите искусни и лиценцирани хаусмајстори со навремена и квалитетна интервенција, кои Ви се на располагање 24/7 во зависност од итноста на дефектот.

Покрај овие типови на услуги, КС Сервис нуди: комплетна промена и вградување на струјна инсталација; комплетна промена на водоводна и одводна инсталација; изработка на плакари, шкафови, комоди, фиокари, работни маси; проектирање, дизајн и изведба на домаќинства; комплетни и делумни реновирања и опремувања на деловен и станбен простор.

Својата дејност врз основа на примено барање за интервенција ја извршуваат на територијата на Република Северна Македонија.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.