50% попуст на месечна членарина за групна фитнес активност за мажи - Extreme Workout во Golden Fitness во вредност од 1500 ден. по цена од 750 ден.

РАСПРОДАДЕНО

50% попуст на месечна членарина за групна фитнес активност за мажи - Extreme Workout во Golden Fitness во вредност од 1500 ден. по цена од 750 ден.

Цена

750 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,500 ден.

Попуст

50%

Заштеда

750 ден.

Купени : 1

 • ул. Димо Хаџи Димов (Кисела Вода)

 • 071 555 510

Добивате

Месечна членарина за групна фитнес активност за мажи - Extreme Workout

 • Термини: Понеделник, Среда и Петок од 21:00 часот.
 • Тренинзите ги изведува Владимир Прибичевиќ дипломиран спортски тренер со десет-годишно искуство.

*Повеќе информации за тренингот може да видите во делот ОПИС


Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.02.2018 до 28.02.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација на термин.
 • Понудата важи само за месец Февруари.

Опис

Современ фитнес кој е доста атрактивен и го применуваат современите борци во MMA. Ова е руски систем на вежбање кој бара голема издржливост, соодветна физичка подготвеност, но не е исклучок да ја немате, ние ќе ви ја подобриме. Тренингот е составен од вежби со долго јаже 9 метри, спининг програма на статични точаци, удари со чекан во тракторска гума, скокање јаже, вежби со вреќа од 15 килограми, скокање на високи сандуци ... Преку ваков тип на тренинг се подобрува општа физичка подготвеност: сила, брзина, агилност, координација, белодробен капацитет, топење на вишок масти, оформување на тело и создавање на квалитетен и силен мускул.

Голден фитнес – Скопје е друштво за фитнес услуги, стручни лица и долгогодишно искуство во фитнесот.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.