50% попуст на месечна членарина за фитнес за деца од 3 до 7 години во Golden Fitness во вредност од 1500 ден. по цена од 750 ден.

РАСПРОДАДЕНО

50% попуст на месечна членарина за фитнес за деца од 3 до 7 години во Golden Fitness во вредност од 1500 ден. по цена од 750 ден.

Цена

750 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,500 ден.

Попуст

50%

Заштеда

750 ден.

Купени : 1

Добивате

Месечна членарина за фитнес за деца од 3 до 7 години

  • Термини: Понеделник, Среда и Петок од 17:00 - 17:45 часот.
  • Тренинзите ги изведува Владимир Прибичевиќ дипломиран спортски тренер со десет-годишно искуство.

*Повеќе информации за тренингот може да видите во делот ОПИС


Услови

  • Купонот може да се искористи од 01.02.2018 до 28.02.2018
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Задолжителна е претходна резервација на термин
  • Тренинзите се одржуваат на локација во населба Аеродром  (позади Capitol Mall)
  • Понудата важи за месец фебруари

Опис

Промотивна фитнес понуда за дечиња од 3 до 7 години.
Правилен раст и развој на вашите дечиња преку разни фитнес активности преку кои се подобруваат општите функции на телото. Вежби за рамнотежа, сила, експлозивност и брзина, координација, основи на спорт, гимнастички вежби итн ... Програмата ја водат стручни лица и е обсмислена токму за дечиња на возраст од 3 до 7 години. Вежбите (задачите) кои треба да ги изведат вашите дечиња се направени преку игра, забава и натпревар (спортски дух) да се истакне секое дете и да се обрне внимание токму на тоа што му е потребно и му недостасува (една од споменатите моторички
карактеристики).

Голден фитнес – Скопје е друштво за фитнес услуги, стручни лица и долгогодишно искуство во фитнесот.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.