Затегнато и витко тело! 50% попуст на членарина за два месеци за групна фитнес активност: Extreme Workout за мажи, комбинација од пилатес, аеробик и кружен тренинг за жени или групна фитнес активност за деца во Golden Fitness во вредност од 3000 ден.

Вредност

3000 ден.

Попуст

50%

Заштеда

1500 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени: 1 | Остануваат: 9

 • ул. Димо Хаџи Димов (Кисела Вода)

  071 555 510

  goldenfitnes1@gmail.com

Добивате

Месечна членарина за групна фитнес активност за жени - комбинација од пилатес, аеробик и кружен тренинг

 • Термин: секој ден од 19:00 часот

Месечна членарина за групна фитнес активност за мажи - Extreme Workout

 • Термини: понеделник и среда од 21:00 часот и петок од 20 часот

Месечна членарина за групна фитнес активност за деца 

 • Термини: понеделник, среда и петок од 18 часот

*Тренинзите ги изведува Владимир Прибичевиќ (дипломиран спортски тренер со десет-годишно искуство

*Понудата важи само за локација нас. Аеродром - позади Capitol Mall

Услови

 • Купонот може да се искористи од 13.12.2018 до 20.01.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Понудата важи само за локација нас. Аеродром - позади Capitol Mall
 • Задолжителна е претходна резервација на термин

Опис

Extreme Workout - Современ фитнес кој е доста атрактивен и го применуваат современите борци во MMA. Ова е руски систем на вежбање кој бара голема издржливост, соодветна физичка подготвеност, но не е исклучок да ја немате, ние ќе ви ја подобриме. Тренингот е составен од вежби со долго јаже 9 метри, спининг програма на статични точаци, удари со чекан во тракторска гума, скокање јаже, вежби со вреќа од 15 килограми, скокање на високи сандуци ... Преку ваков тип на тренинг се подобрува општа физичка подготвеност: сила, брзина, агилност, координација, белодробен капацитет, топење на вишок масти, оформување на тело и создавање на квалитетен и силен мускул.

Голден фитнес – Скопје е друштво за фитнес услуги, стручни лица и долгогодишно искуство во фитнесот.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.