Интензивен фитнес за најдобри резултати! 53% попуст на месечна членарина за Boot Camp од Golden Fitness во вредност од 1500 ден. по цена од 699 ден.

Вредност

1500 ден.

Попуст

53%

Заштеда

801 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени: 2 | Остануваат: 8

Добивате

Месечна членарина за Boot Camp од Golden Fitness

  • интензитет: 3 пати неделно (x2 часа)
  • термини: понеделник, среда и петок од 20:00 часот

Услови

  • Купонот може да се искористи од 02.08.2019 до 10.09.2019
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Понудата важи само за локација нас. Аеродром - позади Capitol Mall
  • Задолжителна е претходна резервација на термин
  • Понудата важи за нови членови

Опис

Boot Camp програмата се состои од современ фитнес кој е доста атрактивен и го применуваат современите борци во MMA. Ова е руски систем на вежбање кој бара голема издржливост, соодветна физичка подготвеност, но не е исклучок да ја немате, ние ќе ви ја подобриме. Тренингот е составен од вежби со долго јаже 9 метри, спининг програма на статични точаци, удари со чекан во тракторска гума, скокање јаже, вежби со вреќа од 15 килограми, скокање на високи сандуци ... Преку ваков тип на тренинг се подобрува општа физичка подготвеност: сила, брзина, агилност, координација, белодробен капацитет, топење на вишок масти, оформување на тело и создавање на квалитетен и силен мускул.

Голден фитнес – Скопје е друштво за фитнес услуги, стручни лица и долгогодишно искуство во фитнесот.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.