Голем избор на електрични тротинети HAMACHI + бесплатна достава

13999 ден.

11690 ден.

Големина е задолжително поле!

 • бул. Борис Трајковски 86а (до Лукоил)

  Одведи ме таму

  02 2520 999, 078 238 820

  info@krusel.mk

Grouper & Mastercard акција на подароци!
Купувај било кои зделки со Mastercard картичка и освој подарок!
Дознај повеќе тука!

Опис

Голем избор на електрични тротинети HAMACHI со различни карактеристики:

Модел - HAMACHI ET-A9 

 • Мотор: 350W
 • Предна/Задна кочница - Електронска/Механичка
 • Батерија - Литиумска 36V . 7.8 Ah
 • Конструкција - Алуминиум
 • Големина на тркала - 8"
 • Максимална брзина 25 km/h
 • Обсег со полна батерија - 20 km
 • Максимален нагиб на искачување - 15°
 • Носивост - 120 kg
 • Тежина - 15 kg
 • Има предни и задни амортизери

Модел - HAMACHI ET-A11 (моделот се продава во опција со перфорирани-полни гуми, или со гуми на надувување)

 • Мотор: 350W
 • Предна/Задна кочница - Електронска/Диск
 • Батерија - Литиумска 36V . 7.8 Ah
 • Конструкција - Алуминиум
 • Големина на тркала - 8,5"
 • Максимална брзина 25 km/h
 • Обсег со полна батерија - 25 km
 • Максимален нагиб на искачување - 15°
 • Носивост - 120 kg
 • Тежина - 12,5 kg
 • Има задни амортизери
 • Можност за приклучување на мобилна апликација

Модел - HAMACHI ET-A1 (моделот се продава во опција со седиште и без седиште)

 • Мотор: 400W
 • Предна/Задна кочница Диск/Диск
 • Батерија - Литиумска 36V . 10.8 Ah
 • Конструкција - Алуминиум
 • Големина на тркала - 10"
 • Максимална брзина 30 km/h
 • Обсег со полна батерија - 30 km
 • Максимален нагиб на искачување - 20°
 • Носивост - 120 kg
 • Тежина - 20 kg
 • Има предни и задни амортизери
 • Опција за седиште: +1.800ден. доплата

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Крусел". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Крусел" овде
Купениот производ може да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Испорака

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 500 ден.
Види ја продавницата на "Крусел" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.